Kurumsal

Kuruluşundan Bugüne Şenel Ofis Mobilyaları

 
1970 yılında Şenel Çelik Büro Mobilyaları adıyla İstanbul Tahtakale de faaliyete geçen aile şirketimiz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak bugünlere kadar gelmiştir.

Şenel Çelik Ofis Mobilyalarının kurucusu Mustafa Şen, Kastamonun Abana ilçesinde doğmuş ve 15 yaşında İstanbula gelmiştir. Ofis mobilyası imalatında bir müddet faaliyet gösterdikten sonra Eminönü de ilk mağazamızı açmıştır. Şenel Çelik ismini kısa zamanda ofis mobilyası sektöründe hatırı sayılır bir konuma eriştiren Mustafa Şen, 1990 yılında sağlık sorunları nedeniyle şirketi oğullarına devrederek istirahata çeklimiş ve 1 yıl sonra da aramızdan ayrılmıştır.

Oğulları Mehmet, Gürol ve Dursun Şen, Şenel Çelik ismini babalarından aldıkları tecrübeyle bugüne kadar başarıyla getirmişlerdir. Ümraniye Eyüp ve Tahtakale de olmak üzere üç şubeyle ofis mobilyası sektöründeki faliyetlerine devam etmektedirler.

Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız tecrübemizle ülkemizde azımsanmıyacak kadar gelişmiş olan  ofis mobilyaları sektöründe yerli firmamızla yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi ve markamızı en iyi şekilde temsil etmek amacımız olmuştur. Bu amaçla ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri ve ofis aksesuarlarında en kaliteliyi makul fiyatlarla müşterilerimize sunmayı vizyon edindik. Ofis mobilyalarında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyeti sağlayarak ve bu memnuniyeti güçlü dostuklara çevirerek, samimi, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz

Şenel Ofis Mobilyaları kurumsal prensiplerini ön planda tutan bir şirkettir. Bu prensiplerin temelinde dürüstlüğü baz alan geleneksel değerlerimiz yer alır.

 Amacımız, ofis mobilyası sektöründe zengin ürün çeşitleri, kaliteli hizmet, satış sonrası hizmet anlayışı ve hızlı ürün teslimatı ile  sahip olduğumuz model ve tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin haklarına ve zamanlarına saygılı, çalışanlarımızın moral değerlerini gözeten bir anlayışla yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetimizi en yüksek düzeylere çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Çalışmalarımız ve Faaliyet Alanlarımız

  12 kişilik, işlerinde tecrübeli çağın gerektirdiği donanımlara sahip çalışan kadromuzla müşterilerimize en uygun hizmeti sunmak amacıyla firmamızın çalışma alanlarını ve faaliyetlerini her geçen gün artırmaktayız. Müşterilerimize her zaman gerçekleştirmek istedikleri projeleri hakkında gerekli teknik ve fikri desteği, deneyimli çalışanlarımızla sunmaktayız. Müşterilerimize danışmak istedikleri her konuda  internet sitemiz, çağrı merkezimiz ve messenger yoluyla yardımcı olmaktayız. Teknik ekibimiz projelendirmede müşterilerimizin ofislerine gidip gerekli ölcüleri alarak çizim programlarımız ile 3 boyutlu olarak tasarımlarımızı sunabilmektedir. Montaj ve nakliyede deneyimli ekibimiz 2 kamyonet ve 2 hafif ticari aracımızdan oluşan filomuz sayesinde en iyi hizmeti sunmaktadır.